УВАГА! Продовжується вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID-19

Дата: 09.12.2021 09:44

Фото без описуВ Україні продовжується  вакцинація населення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2. Щеплення можуть отримати усі бажаючі віком від 18 років, а також діти 12-17 років, але лише за умови наявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень.

У Фастівському районі є достатня кількість вакцин усіх виробників –  це і Pfizer і CoronaVac і AstraZeneca  і  Moderna. Усі вони ефективні та визнані у всьому світі. Вакцинуватися можна як у пунктах щеплення, яких на сьогодні у районі працює 7, так і в Центрі масової вакцинації.

Пам’ятайте, що правдиву й вичерпну інформацію про вакцини можуть надати тільки медики. Не довіряйте неперевіреним джерелам, дотримуйтеся інформаційної гігієни.

Вкотре наголошуємо: вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе та свої рідних від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.