Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 04.03.2021 13:59

Фото без опису03 березня 2021 року під головуванням виконуючого обов'язки голови Фастівської районної державної адміністрації Віктора Тюріна, за участі представників структурних підрозділів адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання стосовно захисту прав та інтересів малолітньої дитини на проживання в сімейному оточенні, про зарахування неповнолітнього на цілодобове перебування до спеціальної школи, про усунення перешкод у спілкуванні батька із сином та визначення місця проживання малолітнього разом із мамою.

Після розгляду заяв та документів, членами комісії проведено бесіди із заявниками та були прийняті рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.