ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги мешканців Фастівського району!

Розпочато процедуру громадських слухань щодо розроблення містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 3224984201:01:005:0064 для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території Фастівської міської територіальної громади (за межами населеного пункту) Фастівського району Київської області орієнтовною площею 0,1035 га», які триватимуть з 17.06.2021 р. по 17.07.2021 р. за адресою: 08500, м. Фастів, пл. Соборна, 1. Вищезазначена містобудівна документація виконана ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» на підставі розпорядження Фастівської районної державної адміністрації Київської області.

Детальніша інформація надається у приміщенні Фастівської районної державної адміністрації.

За організацію розгляду пропозицій (зауважень) відповідальний: в. о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та екології Фастівської районної державної адміністрації О. В. Юхта.