Організація роботи з питань доступу до публічної інформації

Надання публічної інформації Фастівською районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на запит на отримання публічної інформації.

Запит на публічну інформацію, розпорядником якої є Фастівська районна державна адміністрація, може бути поданий:

• на поштову адресу: 08500, Київська обл., м. Фастів, пл. Соборна, 1
  • e-mail: fastivraj@fastivska-rda.gov.ua , fastivraj@i.ua

Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями у Фастівській районній державній адміністрації визначено кабінет сектору з питань розгляду звернень громадян за адресою: 08500, Київська область, місто Фастів, площа Соборна, 1, другий поверх адміністративного приміщення.

Подати запит на інформацію, можна одним зі шляхів:

Скласти текст запиту в довільній формі або за формою:

1. форма для подання запиту на отримання публічної інформації від запитувача в письмовій формі ;

2. форма для подання запиту на отримання публічної інформації від запитувача електронною поштою ;