Очищення влади

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо  застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», поданих особами,  які обіймають відповідні посади чи претендують на зайняття таких посад.  Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять,  затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» інформуємо про те, що розпочато перевірку стосовно:

П.І.Б

Дата початку перевірки

Копії документів

Бендерець Оксана Миколаївна

Головний спеціаліст сектору сімейної політики та соціальної підтримки дітей та сім’ї служби у справах дітей та сім’ї

Головко Марія Ігорівна

Головний спеціаліст відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології

Іванюк Леся Ярославівна

Головний спеціаліст сектору усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей та сім’ї

Михайлова Тетяна Володимирівна

Провідний спеціаліст сектору з питань державної реєстрації

Самелюк Тетяна Петрівна

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та забезпечення діяльності керівництва апарату адміністрації

Прокопенко

Ігор Валентинович

Начальник відділу з питань цивільного захисту населення

Степанець Оксана Олексіївна

Начальник служби у справах дітей та сімї

Декларація

Богатирчук Сергій Миколайович Начальник відділу з питань оборонної роботи 29.11.2023

Декларація

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо  застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», поданих особами,  які обіймають відповідні посади чи претендують на зайняття таких посад.  Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять,  затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» інформуємо про те, що розпочато перевірку в управлінні соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації стосовно:

П.І.Б

Дата початку

перевірки

Сич Юлія Сергіївна

Головний спеціаліст відділу управління персоналом

Маноха Дарина Миколаївна

Провідний спеціаліст відділу управління персоналом

Завзята Анна Віталіївна

Головний спеціаліст відділу соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб

Кравчук Оксана Юріївна

Головний спеціаліст відділу контролю, організаційної роботи та взаємодії з територіальними громадами