Сьогодні пройшло навчання з цивільного захисту

Дата: 16.06.2021 14:25

Фото без описуСьогодні, 16 червня виконуючий обовязки голови Фастівської РДА Віктор Тюрін взяв участь у виїзному навчальному занятті з цивільного захисту під головуванням директора департаменту цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Ігоря Аксенова.

Основні питання, на яких акцентувалась увага присутніх - утворення підрозділів місцевої пожежної охорони, повноваження місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту, організація оповіщення населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, планування та організація заходів із евакуації, забезпечення укриття населення, навчання працюючого та непрацюючого населення щодо їх дій в умовах загрози та під час виникнення надзвичайних ситуацій.