З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Дата: 15.07.2024 13:56

Фото без описуШановні мешканці Фастівського району! Щиро вітаю вас з Днем Української Державності!

Нашому державотворенню понад тисяча років: тисяча років історії, характеру та української самобутності. Своїм корінням наше державотворення сягає часів заснування Києва. Міста, з якого почалася велична історія могутньої держави.

Цей день є гідним приводом згадати героїчну історію нашого народу, його незламну волю та мужність у боротьбі за вільне й самостійне державотворення. Крок за кроком, ми йдемо шляхом до своєї незалежності, не зупиняючись перед випробуваннями, долаємо труднощі й спільними зусиллями творимо суверенну Україну.

Сьогодні наші відважні воїни гордо підносять прапори у деокупованих містах нашої держави, доводячи, що єдиність та солідарність – це ключові складові успіху. Ми спільно будуємо мирну Україну – вільну та процвітаючу. Бажаємо вам міцного духу, невичерпної енергії та патріотичного вогню у серцях. Нехай наша держава квітує й процвітає у мирі, а ми, об'єднані, досягнемо нашої найзаповітнішої мрії- перемоги та мирного неба над нашою Батьківщиною!

Слава Україні!

Героям слава!