Євген Олександрович КАБАТОВ

Євген Олександрович Кабатов народився 29 липня 1979 року в місті Джанкой (Автономна Республіка Крим). Проживає в м. Київ. Громадянин України.

Має дві вищі освіти. У 2002 році отримав спеціальність «інженер» та в  2008 році здобув диплом економіста у Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». У 2017 році пройшов професійний курс за стандартами міжнародного Інституту управління проектами (Project Management Institute).

З 2001 до 2003 року працював інженером в АНТК імені О. К. Антонова. З 2003 до 2008 року обіймав керівні посади у банківській сфері. Наступні чотири роки керував комерційними структурами, які працювали в сфері енергетики. З 2012 року працював у компанії Shell Exploration and Production, яка займається експлуатацією нафтових і газових родовищ. З 2017 року працював у ПРАТ "КОНЦЕРН АВЕК ТА КО" директором по узаконенню нерухомості та земельних ділянок.

З 2018 року був начальником управління матеріально-технічного постачання в АТ «Харківобленерго».

З січня 2020 року очолював Саратську райдержадміністрацію (Одеська область).

З липня 2021 року очолив Фастівську райдержадміністрацію Київської області.

Одружений. Виховує доньку.