Керівник апарату адміністрації:
Костецька Вікторія Вільївна

Народилась 13.11.1973 у м.Чорнобиль, Іванківського району, Київської області.

У 1994 році закінчила Олександрійське вище педагогічне училище ім.

В.О.Сухомлинського. З 1994 – 1998рр. навчалась у Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова. 1998-1999 роки отримувала кваліфікацію бухгалтерського обліку та аудиту у Державному інституті житлово-комунального господарства. В 2019 році вступила у Національну академію державного управління при Президентові України на факультет публічне управління та адміністрування.

З 1999 по 2014 працювала на посаді директора Фастівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей тамолоді.

2014-2015 начальник відділу надходження платежів до пенсійної системи  Фастівське об'єднане управління Пенсійного фонду України у Київській області.

2015-2017 начальник управління Фастівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

В жовтні 2017 призначена на посаду керівника апарату Фастівської районної державної адміністрації.

Одружена. Має двох дітей.