Куделя Олександр Іванович

Куделя Олександр Іванович народився 03 серпня 1981 року у селі Гейсиха Ставищенського району Київської області.

Має дві вищі освіти. У 2003 році закінчив Академію державної податкової служби України за спеціальністю Правоохоронна діяльність та здобув кваліфікацію юриста. У 2010 році закінчив Академію управління Міністерства внутрішніх справ за спеціальністю Управління у сфері правопорядку та отримав кваліфікацію юриста.

З серпня1998 до травня 2003 року працював в Управлінні податкової міліції ДПА в Київській області.

З листопада 2003 до березня 2020 року працював в ГУ МВС України в Київській області.

З квітня по грудень 2020 року – заступник голови Татарбунарської районної державної адміністрації.

27 серпня 2021 року призначений заступником голови Фастівської районної державної адміністрації.

Розлучений. Має двох дітей.