До уваги виробників продуктів харчування!

Дата: 17.03.2021 15:21

Фото без описуФастівське районне управління Держпродспоживслужби  в Київській області доводить до вашого відома інформацію  стосовно виявлення

1. 3-монохлор-1,2-пропандiол (3-MCPD) (5138 µg/kg - ррb) в рафiнованiй пальмовiй олii, що експортувалась з Федеративної Республiки Нiмеччина (постачальник: Olenex Edible Oils GmbН, Brake) до Республiки Польща (виробник: Elstar Fats Sp. z о.о., Stare Pole), звiдки надiслано до України (отримувач: ТОВ «Терра Фуд», вул. Зеленогiрська, 8, м. Київ, 03037).

2. металевих дротiв (6 - З0 мм) у дигiдратi тринатрiю цитрату, що експортувався з Бельгiї (виробник: Citrique Belge N.V., Tienen) до Aвcтрії (постачальник: Agrana Food Service, Wien), звiдки вiдправлявся до України (отримувач: ТОВ «Аграна Фрут Українa», вул. Сергiя Зулинського, 32, м. Вiнниця, 21022).

В разі наявності, вказана продукція підлягає відкликанню та вилученню з обігу.