Виконуючий обов’язки голови адміністрації Віктор Тюрін продовжує відвідувати з робочими візитами територіальні громади Фастівщини

Дата: 30.03.2021 15:30

Фото без описуТак, сьогодні, 30 березня, в селищі Чабани провів зустріч із заступником Чабанівського селищного голови Юрієм Бондарем.

В ході зустрічі Віктор Іванович мав нагоду відвідати Центр надання адміністративних послуг Чабанівської селищної ради та ознайомитись з переліком послуг, які надаються Центром.

Під час спілкування з Юрієм Миколайовичем обговорили пріоритетні завдання, що потребують нагального вирішення, зокрема вони стосувались галузі охорони здоров’я, архітектури, містобудування та земельних відносин, соціального захисту населення, захисту прав та інтересів дітей, організації військового обліку.

За результатами наради визначено алгоритм подальших дій по вирішенню проблемних питань громади та налагодження тісної співпраці райдержадміністрації з селищною радою.