Сьогодні, 5 квітня, виконуючий обов’язки голови адміністрації Віктор Тюрін провів оперативну нараду з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації

Дата: 05.04.2021 14:24

Фото без описуВ ході засідання підіймались найбільш важливі та актуальні питання, які стосуються забезпечення життєдіяльності громад. Зокрема обговорювались питання організації пасажирських перевезень в районі, в тому числі відкриття нових маршрутів, проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів, захисту прав та інтересів дітей, організації надання адміністративних послуг, соціального захисту населення.

Значну увагу було приділено введенню в районі додаткових протиепідемічних заходів протидії поширенню захворюваності на COVID-19.

По завершенню наради виконуючим обов’язки голови адміністрації було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.