7 квітня, виконуючий обов’язки голови адміністрації Віктор Тюрін з робочим візитом відвідав Гатненську громаду

Дата: 08.04.2021 11:47

Віктор Іванович розпочав зустріч з головою Гатненської сільської ради Олександром Паламарчуком з обговорення введених протиепідемічних заходів протидії поширенню захворюваності на COVID-19 на території сільської ради. Під час спілкування з Олександром Івановичем обговорили пріоритетні завдання щодо розбудови інфраструктури та соціально-економічний розвиток громади. Серед іншого, обговорили питання щодо недостатньої кількості дошкільних навчальних закладів на території сільської ради та налагодження співпраці Гатненської громади з Фастівською райдержадміністрацією в умовах нового адміністративно-територіального устрою.

Під час зустрічі Віктор Іванович ознайомився з порядком надання послуг в Центрі надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради.