Шановні жителі Фастівського району! Від щирого серця вітаємо вас з прекрасним святом — Світлим Христовим Воскресінням!

Дата: 30.04.2021 20:52

Фото без описуЦі святкові весняні дні наповнені особливим змістом. Вони допомагають кожному з нас відчути дивовижну красу навколишнього життя.
Відгукуючись в серцях віруючих особливою любов'ю і надією, свято Воскресіння Христового проголошує перемогу життя і добра, дарує людям відчуття оновлення та духовного відродження, відкриває шлях до скарбів культурної спадщини православ'я.
У це світле свято кожен з нас прагне оточити турботою рідних і близьких, подарувати тепло душевного спілкування. Великдень єднає людей, надихає на творчу працю і нові звершення на благо нашої Батьківщини.
Щиро бажаємо, щоб ці весняні святкові дні стали для всіх радісними, зігріли серця теплотою спілкування з рідними та близькими, наповнили будинки взаєморозумінням і світом. Нехай це свято принесе добро, щастя, здоров'я, нехай здійсняться всі мрії й добрі побажання!