Шановні ветерани та учасники Другої світової війни!

Дата: 07.05.2021 14:40

Фото без опису8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

День Перемоги – особливе свято. Воно не схоже на інші свята. В цьому дні вміщається історія людського болю та страждань, історія подвигу та боротьби… Тому воно сумне і радісне водночас. Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших земляків.

День пам’яті і примирення – це день, коли всі ми маємо шанс вислухати і зрозуміти один одного, забути образи, осягнути, що усі ми є українцями – єдиною нацією.
    Тому з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення й Дня Перемоги прийміть, шановні ветерани, побажання довгих років життя, міцного здоров’я, незламності духу, щастя у родинному колі, достатку, віри і впевненості у завтрашньому дні. Хай життя дарує вам більше посмішок і радості, а нові покоління свято бережуть пам’ять про ваш безсмертний подвиг!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!