У Фастівській громаді відбулось урочисте відкриття Центру надання адімінстративних послуг

Дата: 14.05.2021 13:55

Фото без опису14 травня, на передодні Дня Європи, у м. Фастів відбулось урочисте відкриття нового сучасного Центру надання адміністративних послуг за участю представників Європейської комісії, міністерств, Народного депутата України Олега Дунди, голови Київської ОДА Василя Володіна та керівництва міста і району.
Відкриття закладу стало можливим за підтримки програми "U-Lead з Європою". Загальна мета програми полягає в сприянні подальшому вдосконаленню процесів багаторівневого управління, які є прозорими, підзвітними та такими, що відповідають потребам населення.
В осучасненому приміщенні будуть надаватися понад 248 адміністративних послуг.
Сьогодні жителі Фастівщини мають можливість отримати необхідні документи за принципом «єдиного вікна», без черг та десятків кабінетів. У приміщенні передбачені необхідні умови для осіб з інвалідністю, її обладнано пандусом.
Вітаємо мешканців громади з такою подією та бажаємо успіхів колегам у наданні якісних адміністративних послуг.