Дорогі діти! Шановні батьки!

Дата: 01.06.2021 08:13

Фото без опису
Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни-Міжнародний день захисту дітей.
Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.
Дорогі діти, бажаємо вам безмежного щастя, ніжних посмішок, здійснення мрій, а головне міцного здоров’я. Нехай дитинство завжди живе у ваших серцях, а майбутнє буде сповнене яскравих подій та здобутків. І нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях.
Шановні батьки! Бажаємо вам міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої й натхненої праці на благо ваших дітей та України!