Відбулось представлення керівника новоствореного районного управління ГУ ДСНС

Дата: 02.06.2021 16:54

01 червня, у зв’язку з організаційно-штатними змінами в Головному управлінні ДСНС України у Київській області, начальник Головного управління Василь Слободяник представив нового очільника Фастівського районного управління ГУ ДСНС Олександра Козленко.
В ході зустрічі були обговорені актуальні питання щодо забезпечення ефективної роботи новоствореного управління, а саме: про нову структуру Фастівського РУ ГУ ДСНС України в Київській області, щодо розміщення підрозділів управління на території району та створення місцевої пожежної охорони, питання стану та обліку захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться на території територіальних громад Фастівського району, матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДСНС тощо.