01 червня відбулась зустріч директора Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості з керівником відділу кадрів підприємства “BINFIELD”

Дата: 04.06.2021 09:06

Фото без описуBINFIELD – офіційний імпортер та дистриб’ютор мінеральних добрив провідних європейських виробників, з власною логістично - складською мережею та виробничими потужностями.

На зустрічі обговорювались питання укомплектування кадрами підприємства у зв’язку з розширенням. На території Фастова є два складських приміщення (по вул. Шептицького та вул. Великоснітинській), які на постійну роботу потребують:

• Комірника
  • Помічника комірника
  • Водіїв навантажувачів
  • Вантажника
  • Стропальника
  • Підсобних робітників

Підприємство пропонує:

• Навчання для працівників без спеціальної освіти;
  • Офіційне працевлаштування і своєчасну ЗП;
  • ПОВНУ ЗАЙНЯТІСТЬ;
  • Комфортні побутові умови, спецодяг.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до спеціалістів Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою : м. Фастів, вул.Соборна, 20а