Онлайн-нарада з заступником Міністра розвитку громад та територій України

Дата: 04.06.2021 13:57

Фото без описуCьогодні, 04 червня виконуючий обов’язки голови Фастівської РДА Віктор Тюрін, очільники територіальних громад Фастівського району та керівники теплопостачальних підприємств прийняли участь в онлайн-нараді з заступником Міністра розвитку громад та територій України Наталією Хоцянівською.

Під час наради було обговорено наступні питання:

• укладення договорів на постачання природного газу підприємствами теплопостачання в умовах запровадження ринку природного газу;
  • законодавчих змін у сфері надання комунальних послуг та формування тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води;
  • виконання вимог Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води від 09. 02. 2021 року щодо визначення обсягів різниці в цінах природного газу, що підлягає відшкодуванню.