Шановні журналісти! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня журналіста!

Дата: 06.06.2021 18:22

Фото без опису

Сьогодні в Україні відзначається свято, присвячене всім працівникам засобів масової інформації. Журналістика є однією з головних основ, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Журналісти – майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.Ця дата є чудовою нагодою вкотре засвідчити вам свою повагу за непросту, але таку потрібну для всіх нас працю.
Бажаємо Вам, шановні журналісти, здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі – яскравими, а гонорари – високими.