Запровадження роботи сервісних майданчиків служби зайнятості в об’єднаних територіальних громадах

Дата: 07.06.2021 16:01

Фастівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості повідомляє про запровадження роботи сервісних майданчиків служби зайнятості в об’єднаних територіальних громадах в рамках укладених Угод про співпрацю та взаємодію між центрами зайнятості/філіями КОЦЗ та об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) Київської області.
Запрошуємо мешканців:
Томашівської сільської територіальної громади отримати інформаційно-консультаційні послуги з питань зайнятості :
08 червня 2021 року та 13 липня 2021 р. за адресою: с. Томашівка, вул. Перемоги, 5.
Кожанської селищної територіальної громади 15 червня 2021 р. та 20 липня 2021 р. за адресою: смт. Кожанка, вул. Заводська, 6-А.