Знайомство з міжнародною благодійною організацією «Ромський жіночий фонд «ЧІРІКЛІ»

Дата: 08.06.2021 17:30

Фото без описуСьогодні, 08 червня, у Київському обласному соціальному центрі "Мати та дитина разом" відбулася зустріч з представниками міжнародної благодійної організації «Ромський жіночий фонд «ЧІРІКЛІ», участь в якому взяли виконуючий обов'язки голови адміністрації Віктор Тюрін та начальник служби у справах дітей та сім'ї Оксана Степенко.

Фото без опису

Говорили про реалізацію стратегії запобігання всім формам дискримінації ромської національної меншини. Координатор Фонду Юліан Кондур розповів про досвід роботи ромських посередників (медіаторів), правозахисників та громадських активістів.

Фото без опису
В ході обговорення піднімались питання сприяння розвитку підприємництва серед ромів, проходження підготовчих курсів, тренінгів, здобуття всіх рівнів освіти, звернувши увагу на посилення інформування щодо цього напряму. Учасники обмінювалися інформацією, досвідом, думками, висловлювали власне бачення щодо подальшої взаємодії та шляхів налагодження партнерських відносин на різних рівнях співпраці.