Сьогодні у місті Фастів провела своє виїзне засідання Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій

Дата: 09.06.2021 15:18

Фото без описуЗахід відбувся під головуванням Блаженнішого Святослава, Глави Української Греко-Католицької Церкви.

Під час засідання члени ВРЦіРО порадили створювати ради церков і релігійних організацій в об’єднаних територіальних громадах у якості громадських спілок (зі статусом юридичної особи чи без нього), узгодили організаційні заходи з відзначення 25-річчя Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, а також одним із ключових рішень ВРЦіРО стало прийняття Звернення щодо розв’язання проблеми невинно засуджених.

Фото без опису

Перед початком засідання глави церков і релігійних організацій разом з керівництвом міста і району зустрілися з місцевими жителями, на центральній Соборній площі та взяли участь в урочистому висаджені дубу, як символу міцності та єдності народу України.

Фото без опису