«Soft Skills» для працевлаштування: чим зацікавити роботодавця?»

Дата: 10.06.2021 16:53

Фото без описуСаме цю тему фахівець Київського обасного центру зайнятості Ірина Ростовікова презентувала клієнтам служби зайнятості на вебінарі 10 червня 2021 року, до якого долучилися і клієнти Фастівської міськрайонної філії.

Учасники дізналися про думку роботодавців відносно особистої ефективності, оцінили цінність різних надпрофесійних навичок, з’ясували перспективи працевлаштування та навчилися демонструвати свої навички при працевлаштуванні.

Кожен, хто зацікавлений у працевлаштуванні та розвитку своєї кар’єри, розуміє важливість постійного розвитку себе, як фахівця, бажає бути гідним конкурентом на ринку праці отримали цікаву інформацію, рекомендації, корисні посилання та натхнення для розвитку і самовдосконалення!