НА КИЇВЩИНІ ВЖЕ БЛИЗЬКО 200 ЛЮДЕЙ ОТРИМАЛИ ЩЕПЛЕННЯ В ЦЕНТРАХ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ

Дата: 14.06.2021 14:51

У Білій Церкві та Броварах запрацювали центри масової вакцинації. Вони функціонуватимуть на вихідних з 09:00 до 17:00. За першу годину роботи щеплення проти коронавірусу в них отримали близько 200 людей.

Про це повідомив сьогодні, 12 червня, очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

“Охочих вакцинуватись проти COVID-19 багато. Згідно з оперативними даними, і в Броварах, і в Білій Церкві зранку вже встигли отримати щеплення по сотні жителів. Робота центрів масової вакцинації продовжується. Тож рекомендую скористатись можливістю і взяти участь у кампанії з імунізації. Це абсолютно безкоштовно”, – наголосив Василь Володін.

Центри масової вакцинації працюють за такими адресами:

Бровари, приміщення Легкоатлетичного манежу по вул. Гагаріна, 30.

Біла Церква, приміщення Дитячо-юнацької спортивної школи №1 по вул. Героїв Небесної Сотні, 46а.

Важливо:

Щеплення проводиться вакциною «CoronaVac» китайського виробництва. Провакциновані перебувають під наглядом лікарів упродовж 20-30 хв.

Вакцинація відбувається з дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог.

Пацієнти з собою повинні мати паспорт громадянина України або ID-картку, ідентифікаційний код, а також декларацію з сімейним лікарем за наявності.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА