На Київщині прощалися із загиблим захисником України Володимиром Бєловим

Дата: 14.06.2021 16:53

Фото без описуСьогодні, 14 червня, у селі Забір’я Київської області попрощалися із загиблим під Водяним на Донеччині бійцем 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України, старшиною Володимиром Бєловим. Володимир загинув від осколкових поранень під час гранатометного обстрілу позицій ЗСУ . Поховали воїна на цвинтарі села Забір’я. У церемонії прощання з Володимиром Бєловим взяли участь побратими героя, рідні, представники районної влади, Боярської міської ради, духовентства району та сотні жителів Боярської громади.

Народився Володимир 28 липня 1984 року в Казахстані. У 1993 році з родиною переїхали до України, на Київщину, в с. Забір'я. Тут він у 2001 році закінчив Забірську загальноосвітню школу. Вступив до авіаційного університету. Свою трудову діяльність розпочав у житлово-комунальному господарстві. Найкращі роки свого життя Володимир присвятив захисту цілісності України. З 2015 року він ніс службу на Сході України. За плечима Володимира бої у Зайцевому, Богданівці, Пісках та населеному пункті Водяне. Усі, хто знали Володимира, кажуть, що він був життєлюбом, порядною та чуйною людиною. Таким виховали його батьки.

Герої не вмирають!!!

Вічна пам'ять, шана та повага!