Проведення Фастівською міськрайонною філією КОЦЗ виїзного заходу до Кожанської громади

Дата: 15.06.2021 16:05

Фото без опису15 червня Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості проведено виїзний захід до Кожанської сільської територіальної громади. Захід проведено в рамках укладеної Угоди про співпрацю та взаємодію між Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості та територіальною громадою.

Мета заходу полягає у своєчасному наданні послуг з питань зайнятості мешканцям громади.

Провідний фахівець з профорієнтації Наталія Весела ознайомила з актуальними вакансіями, ситуацією на місцевому ринку праці та послугами, які надає служба зайнятості населенню.

Також презентовано сайт Державної служби зайнятості, надано інформацію про наповнення та можливість реєстрації в електронному кабінеті шукача роботи та електронному кабінеті роботодавця.

Захід було забезпечено інформаційними матеріалами: буклетами, брошурами.