У БОРИСПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧАЛИ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДИТСАДКА В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

Дата: 18.06.2021 11:44

Фото без описуУ селі Студеники Бориспільського району розпочався капітальний ремонт дитсадка «Малятко». Цей об’єкт включений до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 17 червня, під час онлайн-брифінгу проінформував заступник очільника Київщини Андрій Лісовик.

«Двоповерхова будівля, у якій розташовується дитсадок, була збудована в 1980-му році. Нещодавно ми розпочали її капітальний ремонт. Зараз підрядники проводять підготовчі роботи на будівельному майданчику. У наших планах – впровадити заходи з енергоефективності. Це дозволить зменшити рівень споживання енергетичних ресурсів. Відповідно на 30% зекономимо бюджетні кошти», – зазначив Андрій Лісовик.

Зазначимо: окрім дитсадка в Студениках, до програми «Велике будівництво» на Київщині включено цьогоріч ще п’ять закладів дошкільної освіти. Після реалізації усіх проєктів в області з’явиться 140 нових місць для дошкільнят, а ще пів тисячі дітей отримають поліпшені умови навчання.