Привітаня з Днем медичного працівника!

Дата: 20.06.2021 16:01

Фото без опису

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я Фастівського району!
В Україні у третю неділю червня святкують День медичного працівника.  Ця складна та важлива професія потребує значних зусиль та навичок від медичних працівників. Саме медики виявились "на передовій" під час світової пандемії коронавірусу.
Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання.
Гіппократ сказав: «Любов до медицини йде пліч-о-пліч з любов’ю до людини». Ми від самого народження довіряємо Вам найдорожче - своє життя і здоров’я. І Ви в будь-який час дня і ночі приходите нам на допомогу: змушуєте хворобу відступити, повертаєте надію і життя.
З нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, професійність, високу моральність та лікарську честь. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
Зі святом!