Покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Дата: 22.06.2021 12:31

22 червня один із найбільш важких днів в нашій історії –День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. День, який навчив Український народ найбільшому – любити мир. День, який нагадує нам всім про жахи і страхіття війни.

Виконуючий обов’язки голови Фастівської РДА Віктор Тюрін, голова районної ради Віктор Веремейчик та його заступник Леонід Балашкевич взяли участь у покладанні квітів в парку ім. Ю. Гагаріна, де розташований пам’ятник — скульптура радянського воїна, встановлений на могилі Героя Радянського Союзу К. Заборовського та інших воїнів, які загинули при звільненні Фастова від німецьких загарбників у листопаді 1943 року.

Ми пам’ятаємо, ми сумуємо і водночас віддаємо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли  рідну землю від фашистських загарбників.

Присутні на церемонії покладання квітів схилили голови та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни.

Вічна слава і світла пам’ять загиблим героям! Слава Україні!