Урочистості з нагоди святкування Дня державної служби, Дня конституції України та Дня молоді!

Дата: 24.06.2021 14:50

Фото без описуСьогодні, 24 червня, відбулися районні урочисті заходи з відзначення Дня Конституції України, Дня державної служби та Дня молоді. Участь у святкуванні взяли представники Фастівської райдержадміністрації, районної ради, Київської обласної ради та територіальних громад Фастівщини.

З вітальним словом до присутніх звернулися виконуючий обовязки голови Фастівської РДА Віктор Тюрін, голова Фастівської районної ради Віктор Веремейчик, депутатка Київської обласної ради Тетяна Самойленко та керуюча справами виконавчого комітету Фастівської міської ради Леся Тхоржевська, які щиросердно привітали усіх зі святом, побажали миру, міцного богатирського здоров’я, матеріального процвітання нашого краю та збагачення кожної родини, кожного жителя зокрема.

Групі представників громадськості району за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, активну життєву позицію, ініціативність, відповідальність, вагомий вклад у розбудову незалежної  демократичної Української держави та з нагоди 25-ї річниці Конституції України було вручено спільні  Подяки районної державної адміністрації та районної ради.

Музичні вітання та гарний настрій подарували солістки зразкової вокально-естрадної студії Зорепад культурно-мистецького центру Боярської міської ради.