В Кожанській селищній територіальній громаді відзначили 25-ту річницю Дня Конституції України

Дата: 25.06.2021 14:03

Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. 25 років тому Україна ухвалила свою Конституцію. Цей документ, після Акту про проголошення незалежності України, став другим наріжним каменем у будівництві української демократії.
Сьогодні, напередодні свята, в Кожанській селищній територіальній громаді відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції України.
Виконуючий обов'язки голови Фастівської РДА Віктор Тюрін привітав присутніх зі святами, побажав всім здоров’я, плідної праці, натхнення та вагомих здобутків у справі.

Фото без описуЖителі громади мали чудову нагоду послухати та подивитись на танцювальні та вокальні колективи, які подарували всім чудовий святковий настрій.