З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2021 12:35

В нинішньому році українці відзначають 25 річницю прийняття Конституції незалежної України.

О 09 годині 18 хвилин 28 червня 1996-го року країна отримала першу Конституцію України. Україна була останньою з колишніх радянських республік, яка прийняла нову Конституцію. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності та стало важливою віхою українського державотворення.

Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, а тому нам з вами залишається тільки сподіватись, що всі задекларовані Конституцією права та свободи поступово будуть нормою життя громадян України.

Конституція – основа процвітаючої держави, запорука єдності українського народу, гарантія прав і свобод кожного громадянина. Дотримуватися Основного Закону, докладати зусилля для утвердження в Україні високих соціальних, економічних, гуманітарних стандартів – обов’язок кожного з нас.

Нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, а принципи демократії, рівності, верховенства права, стануть реаліями нашого сьогодення.

Зі святом Вас!