Сьогодні, 30 червня, керівник апарату Фастівської РДА Вікторія Костецька взяла участь у робочій нараді в режимі відеоконференції з питань виборчого процесу

Дата: 30.06.2021 15:40

Фото без опису

До участі в обговоренні було запрошено членів Центральної виборчої комісії, представника Президента України з прав людей з інвалідністю (з питань безбар’єрності), представників обласних та районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, національних та міжнародних неурядових громадських організацій, що опікуються правами людей з інвалідністю.

Під час відеоконференції було розглянуто низку організаційних питань та надано відповідні рекомендації щодо забезпечення і реалізації виборчих прав людей з інвалідністю, а також інших маломобільних груп населення, шляхи покращення їх доступності до виборчого процесу та вартість його реалізації. Крім того було представлено презентацію результатів пілотного проєкту "Разом за доступні вибори”, реалізованого під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Фото без опису