Сьогодні, 05 липня, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України

Дата: 05.07.2021 15:53

Фото без опису

В заході взяли участь виконуючий обов'язки голови адміністрації Віктор Тюрін, керівник апарату адміністрації Вікторія Костецька, голова районної ради Віктор Веремейчик та голови об'єднаних територіальних громад Фастівщини.
З вітальним словом до присутніх правоохоронців звернувся Віктор Тюрін та побажав, щоб їхні професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою наших громадян, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання подальших професійних успіхів.
За сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий особистий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Національної поліції України працівникам Фастівського районного відділу поліції було вручено подяки та цінні подарунки.

Фото без опису