07 липня відбулась онлайн ярмарка вакансій організована Шевченківською районною філією КМЦЗ м. Києва на платформі Zoom

Дата: 08.07.2021 09:05

07 липня 2021 року  особи, що перебувають на обліку у  Фастівській міськрайонний філії Київського обласного центру зайнятості взяли участь в «Ярмарку вакансій», що відбувся у форматі онлайн та організований Шевченківською районною філією КМЦЗ в м. Києва на платформі Zoom.

Мета заходу - сприяння працевлаштуванню безробітних та надання послуг щодо підбору персоналу на вільні робочі місця.

До онлайн «Ярмарку вакансій» запрошений роботодавець Головне управління Пенсійного фонду України в м.Києві, потреба у персоналі якого складає  понад 200 осіб. В ході заходу шукачам роботи представлена презентація та надана вичерпна інформація щодо наявних вакансій, умов участі у конкурсі, послуг, що надає Пенсійний фонд Україні, мобільних та електронних  сервісів.