Фастівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

Дата: 08.07.2021 11:15

Фото без опису

Працівниками Фастівської ДПІ з початку 2021 року надано  відвідувачам 1876 безоплатних адміністративних послуг

У Центрі обслуговування платників Фастівської ДПІ надають повний спектр адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг та приймання звітності. За січень-червень 2021 року послугами Центру обслуговування платників скористалися близько 1900 громадян.

Фахівцями центру обслуговування платників Фастівської ДПІ з початку року надано відвідувачам 1876 безоплатних адміністративних послуг. Зокрема, видано 1084 картки платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, за відповідними запитами 395 громадянам видані відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Крім вищезазначеного, фахівці ДПІ з початку 2021 року зареєстрували 47 реєстраторів розрахункових операцій та 263 книги обліку розрахункових операцій.

Нагадуємо, перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.

Інформацію з питань режиму роботи Фастівської ДПІ та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (04565)6-14-37.

Звертаємо увагу платників податків, що при відвідуванні Центру обслуговування платників необхідно дотримуватись правил рекомендованих МОЗ та надавати перевагу  отриманню послуг  в  онлайн – режимі використовуючи можливості сервісу  «Електронний кабінет».

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

За підсумками кампанії декларування доходів за перше півріччя 2021 року мешканці Фастівського району задекларували майже 1498370,5 тис. гривень.

За результатами проведення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих за перше півріччя 2021 року, мешканці Фастівського району подали 556 декларації, у яких зазначили дохід на загальну суму 1389822,3 тис. грн. До самостійної сплати мешканці  району задекларували 11859,5 тис. грн. ПДФО та 1580,1 тис. грн. військового збору. З цих коштів до бюджету вже надійшло 10622,6 тис. грн.

Мешканці Фастівського району з доходом у понад мільйон гривень подали 78 декларацій, зазначивши доходи на суму 1352296,6 тис. грн. З цієї суми до бюджету прогнозовано надійде 7335,3 тис. грн.. ПДФО та  826,5 тис. грн. військового збору.

Упродовж кампанії декларування вже 367 громадян подали податкові декларації про майновий стан і доходи, в яких відобразили право на отримання податкової знижки. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, становить   1663,6 тис. грн.

Нагадуємо, що повернення частини сплаченого податку на доходи фізичних осіб у разі використання права на податкову знижку здійснюється протягом 60 календарних днів після подання декларації громадянином.

Щодо структури доходів, то більша частка з них – вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна на суму 38618,8 тис. грн. Такий вид доходу відобразили 137 громадян.

1056038,1 тис. грн. – доходи від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна. Всього вказані доходи задекларувало 59 громадян. Крім того,

9 громадян задекларували інвестиційний прибуток на 634,9 тис. гривень.

Доходи від надання майна в лізинг, оренду, житловий найм на суму 18759,6 тис. грн. задекларовано 69 громадянами.

Сплатити податкові зобов’язання, зазначені в декларації, необхідно до 1 жовтня поточного року.