8 липня в Україні відзначається День родини!

Дата: 08.07.2021 12:00

Фото без опису

8 липня в Україні відзначається День родини. Це свято особливе, сповнене щирих почуттів любові, глибокої вдячності до батька, матері, дорогих серцю дітей!
Шанобливе та поважне ставлення до матері та батька, їх високий авторитет у сім’ї, суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а батьківська та материнська любов була і є надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень, яка об’єднує усіх членів сім’ї у єдине вогнище родинного тепла і затишку, до якого хочеться повертатися навіть крізь роки.
Щиро бажаємо кожній родині щасливої долі, міцного здоров'я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними ваші діти, а буденні клопоти завжди радісними і приємними. Нехай для кожного з вас родина буде самою надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

Зі святом Вас!