Дата: 10.07.2021 15:32

Фото без описуВиконуючий обов'язки голови Фастівської райдержадміністрації Віктор Тюрін відвідав Національний науковий центр «Інститут землеробства НААН», який знаходиться  на території Чабанівської об’єднаної територіальної громади Фастівського району.

Директор Інституту, академік НААН Віктор Камінський ознайомив Віктора Тюріна з напрямами діяльності державної наукової установи та її матеріально-технічною базою, актуальними науковими розробками, що пропонуються для впровадження в агроформуваннях Фастівського району.

Під час зустрічі з директором інститут землеробства НААН Віктором Камінським, виконуючим обов'язки голови Фастівської РДА та головою Чабанівської селищної ради Олександром Киризлієвим піднімалося актуальне питання необхідності наукового супроводу розвитку сільських територій з урахуванням процесів децентралізації управління.