Відкриття дитячого спортивно-вишкільного табору «Палієва січ»

Дата: 12.07.2021 20:41

Фото без описуСьогодні, 12 липня, відбулося відкриття дитячого спортивно-вишкільного табору «Палієва січ». Діти з нетерпінням чекали відкриття табору, і от нарешті воно настало.

З 12 по 16 липня, перебування у таборі, маленькі фастівчани матимуть змогу  отримати знання з історії виникнення та розвитку козацтва, домедичної допомоги, топографії, туристичної справи та виживання в екстремальних умовах, взяти участь у навчаннях з основ поводження із зброєю та вибуховими пристроями, майстер-класах із стрілецьких вправ та традиційного українського мистецтва.

Учасників табору привітали – виконуючий обов'язки голови Фастівської райдержадміністрації Віктор Тюрін, заступник голови районної ради Леонід Балашкевич, заступник міського голови Жанна Швидка, отаман Фастівського куреня Українського козацтва Тимофій Рудяк та хорунжий Андрій Войтенко, настоятель греко-католицької громади о.Віталій та представники громадських організацій.

Музичні вітання та гарний настрій подарували вихованці Центру позашкільної роботи Олександра Гречіна та Поліна Шилова.

Перший день в таборі «Палієва Січ» пройшов весело, цікаво та змістовно.
Вітаємо наших маленьких друзів із відкриттям табору!