У РАМКАХ ПРОГРАМИ “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: У СЕЛІ ПАШКІВКА НА КИЇВЩИНІ КАПІТАЛЬНО РЕМОНТУЮТЬ ШКОЛУ

Дата: 13.07.2021 12:54

Фото без описуУ селі Пашківка Макарівської громади триває капітальний ремонт місцевої школи. Це один із п’яти загальноосвітніх об’єктів, який оновлюється у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Нагадаємо, що того року на об’єкті в Пашківці підрядники завершили фасад і влаштування покрівлі, укріпили фундамент та утеплили стіни. Цьоріч вони займаються внутрішніми ремонтними та сантехнічними роботами, облаштовують системи опалення, електроосвітлення, вентиляції, кондиціонування, а також встановлюють пожежну сигналізацію.

Капітальний ремонт відбувається за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів. Загальна вартість робіт складає більше 28 млн грн.