У Фастівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості, в рамках співпраці з ПрАТ «ВЕНТС», організовано та проведено міні-ярмарок вакансій

Дата: 16.07.2021 13:39

Фото без опису15 липня у Фастівській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості, в рамках співпраці з ПрАТ «ВЕНТС», організовано та проведено міні-ярмарок вакансій для 20 осіб, що перебувають на обліку в службі зайнятості та зацікавилися актуальними вакансіями на даному підприємстві.

В зв’язку з розвитком компанії, запрошують на роботу: операторів верстатів з ПУ,  слюсарів-складальників, електромонтажників, складальників виробів з пластмас, ливарників пластмас, токарів, вантажників та працівників інших робітничих спеціальностей.  Більш детально з інформацією про компанію можете ознайомитися за посиланням https://vents.ua/ua/ .

Під час спілкування присутнім надана детальна інформація щодо компанії, напрямків виробництва, актуальних вакансій, умов праці, заробітної плати, соціальної сфери, трансферу на службових автобусах, можливого навчання в процесі виробництва та ін.

Кожен учасник отримав буклети та інформаційні роздаткові матеріали.