Відбулась робоча нарада голови райдержадміністрації Євгена Кабатова з головами ОТГ Фастівського району

Дата: 20.07.2021 13:00

Фото без описуСьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Євгена Кабатова відбулась робоча нарада з головами сільських, селищних, міських рад Фастівського району.  В ході наради було обговорено актуальні питання життєдіяльності Фастівського району. Зокрема, йшлося про економічний, соціальний та інвестиційний потенціал населених пунктів й перспективи їх розвитку. Представники ОТГ мали змогу обговорити проблемні питання, які найбільше їх хвилюють та шляхи їх вирішення.

Керівник району закликав усіх до конструктивного діалогу.
За результатами зустрічі домовились в подальшому проводити аналогічні наради на постійній основі, задля досягнення спільної мети - розвитку Фастівського району.