Відбулась онлайн-нарада із заступником Міністра розвитку громад та територій України Н.Хоцянівською щодо законодавчих змін у сфері ЖКГ

Дата: 20.07.2021 14:01

Фото без описуСьогодні, 20 липня, відбулась онлайн-нарада із заступником Міністра розвитку громад та територій України Н.Хоцянівською з приводу законодавчих змін у сфері ЖКГ. У нараді взяли участь представники комунальних підприємств Фастівського району та структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час засідання було обговорено питання :

-врегулювання кредиторської заборгованості підприємств теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства;

- передачі повноважень з регулювання діяльності підприємств теплопостачання від НКРЕКП до місцевих органів влади;

- реалізації законодавчих змін у сфері надання комунальних послуг та формування тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.