Загальна інформація про вакцину CoronaVac

Дата: 22.07.2021 16:53

Фото без описуВакцину СoronaVac створила  фармацевтична компанія Sinovac.

Це цільновірусна інактивована вакцина. Коли вакцину вводять в організм, імунітет реагує на весь вірус. Ця вакцина класична, вірус спочатку вирощується на культурі клітин, після чого його інактивують, і вже цей інактивований вірус і його фрагменти представляють собою вакцину. Тобто це не осередок гену, а фрагменти вірусу. І ця вакцина вводиться внутрішньом'язово, і одразу йде імунна відповідь.

Якщо говорити про дані, які є на сьогодні щодо ефективності вакцини, це на рівні 83%, 50% - запобігання будь-яким випадкам, 78-80% - запобігання середньому та тяжкому перебігу, у 100% запобігають тяжкому та критичному перебігу хвороби.

А саме пацієнти в тяжкому та критичному стані потребують госпіталізації до відділень інтенсивної терапії. Тобто, якщо говорити про необхідність, про ефективність вакцин, то у 100% вакцинація дозволяє уникнути госпіталізації у відділення інтенсивної терапії. Це дуже важливо  і ми можемо говорити про високу ефективність та безпеку застосування даної вакцини