22 липня на усіх управлінських рівнях відбулись наради щодо перебігу вакцинаційної кампанії

Дата: 23.07.2021 10:00

Фото без описуВелика відповідальність лягає на старост старостинських округів та медичних працівників щодо вчасного та якісного донесення інформації до населення про необхідність вакцинуватись.

У сільських та міських радах визначені особи, які відповідатимуть за довезення населення шкільними автобусами до центрів вакцинації. Тому, будь ласка, комунікуйте зі старостами, керівниками медамбулаторій та керівництвом громад — вони організують груповий підвіз усіх бажаючих отримати щеплення.

Головна мета вакцинаційної кампанії — захищати від COVID-19 та в зручний для вас спосіб якомога швидше надати можливість щепитись, адже від цього залежить здоров’я кожного з нас. Бажаємо усім свідомо та відповідально віднестися до вакцинації та отримати міцний імунітет проти вірусу!