До уваги операторів ринку харчових продуктів!

Дата: 26.07.2021 14:52

Фото без описуФастівський відділ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області доводить до вашого відома інформаційне повідомлення системи RASFF  № 2021.3681-fup 10 стосовно виявлення 2-хлоретанолу в камеді рожкового дерева (Е 410), яка використана в складі спецій, що експортувались з Польщі (виробник: F. P. H, KRIST Kadzielawa, Gorbunkov Sp. Z o. o., Dabrowa Tarnowska) до України (отримувач: ТОВ «Смаки Полісся», вул. Героїв Майдану, 3, м. Новоград-Волинський, Житомирська обл., 11700).

У разі виявлення вказаного об’єкту санітарних заходів, повинні бути вжиті відповідні заходи, передбачені законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» і «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».