УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 28.07.2021 15:23

Фото без описуФастівська районна державна адміністрація, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами) оголошує конкурс:

Об’єкт конкурсу, №

№ та назва маршруту

Найменування кінцевих зупинок

Протяжність, км

Клас автобусів

Режим руху

№ 57 «Фастів – Степове» через Яхни»

м. Фастів - с.Степове

41,9

№ 58 «Фастів – Триліси»

м.Фастів – с.Триліси

20,7

№ 63 «Фастів – Бортники»

м. Фастів – с.Бортники

13,5

Звичайний

До участі в конкурсі запрошуються юридичні та фізичні особи, які є пасажирськими перевізниками. Засідання конкурсного комітету з визначення перевізника пасажирів автомобільним транспортом загального користування у Фастівському районі відбудеться 27 серпня 2021 року о 10:00 годині за адресою: м.Фастів, вул.Суворова,1, І поверх (зала засідань, каб.1).

Документи на конкурс від претендентів приймаються до 10 серпня 2021 року включно.

Перелік документів, бланк заяви на участь у конкурсі та додаткову інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати у відділі економіки, інфраструктури, агропромислового розвитку та туризму Фастівської райдержадміністрації, вул. Суворова, 1 (І поверх, каб.22) тел: 6-02-61 (з 8:00  до 17:15, п’ятниця з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00).

Додаток: Умови проведення конкурсу.